Microsoft Zirvesi 2010’un Sunum ve Videoları Yayınlandı!

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcısı olan Microsoft Office, kurumsal iş verimliliği çözümü Microsoft SharePoint Server ve veri platformu çözümü Microsoft SQL Server’ın yeni sürümleri yenilikçi özellikleri ve gelişmiş teknolojileri ile 2010 yılının ilk yarısında kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

Microsoft Office 2010, SharePoint Server 2010, Project 2010, Visio 2010 ve SQL Server 2008 R2 ürünlerinin yeni sürümlerinin getireceği yenilikleri bilişim profesyonelleri ve iş karar vericileri ve siz değerli iş ortaklarımız ile paylaştığımız Microsoft Zirvesi 2010 etkinliğimizi, 17-18 Mayıs’ta İstanbul’da 600 ve 1 Haziran’da Ankara’da 530 katılımcıyla gerçekleştirdik.

Bu etkinliklerimizin sonunda aldığımız geri bildirimler ve değerlendirmeler, siz iş ortaklarımızın çözümleriyle zenginleşen bu teknolojilerimizin pazarda büyük bir etkiye ve potansiyel oluşturduğu gerçeğini bize bir kez daha göstermiş oldu.

Microsoft Zirvesi Lanmsan etkinliklerimizdeki tüm oturumlarımızın sunum ve videolarını www.microsoftlansman2010.com sitemizde yayınladık. Böylece dilediğiniz zaman bu oturumları yeniden izleyebilir ve sunumlarını edinebilirsiniz.

 
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s