Eylül ve Ekim 2010 Web Seminerleri


Bu Web seminerlerimize katılarak Office sistem ürün ailesinin sunduğu masaüstü uygulamalarının, sunucu ve servis çözümlerinin ürün ve hizmetlerinin size ve kurumunuza sağlayacağı faydaları inceleme fırsatı bulacaksınız.
Ayrıca bu Web seminerlerimizde birleşik iletişim ve birlikte çalışma, kurumsal içerik yönetimi, kurumsal arama, kurumsal proje yönetimi ve doküman yönetimi gibi birçok Microsoft çözümü hakkında ayrıntılı bilgi edinecek ve bu çözümlere sahip olmanın size ne tür kolaylıklar sağlayacağını da keşfedeceksiniz.
 

Office 2010’a Genel Bakış

2010 Nisan ayı içerisinde piyasada yerini alan yeni nesil iş üretkenliği paketi Microsoft Office 2010 "PC, Telefon ve Web’de En İyi Üretkenlik Deneyimi"ni kurumlardaki kullanıcılara; birlikte daha iyi çalışabilme, fikirlerini hayata geçirebilme ve Office’i her yerden kullanabilme gibi önemli avantajlarla birlikte sunuyor. Bunun yanında, BT ekipleri için de güvenlik, yönetilebilirlik ve performans bakış açısıyla arzu edilen pratik üretkenlik platformunu sağlıyor.
 

17 Eylül 2010, Cuma

10:00 – 11:00

Yeşim Sünger

 

Exchange 2010 SP1 ile Gelen Yenilikler

Ağustos ayı itibariyle piyasada yerini alan Exchange Server 2010 Service Pack 1, özellikle arşivleme ve kurallara uygunluk konusunda BT maliyetlerini azaltan, üretkenliği artıran ve riski daha iyi yöneten önemli yenilikler sunuyor.

Bu Web seminerinde dünyada en fazla tercih edilen mesajlaşma çözümü Exchange 2010’un esneklik ve güvenirlik, her yerden erişim ve koruma ve kurallara uygunluk alanlarında özellikle Service Pack 1 ile birlikte kurumsal ihtiyaçlara nasıl yanıt verdiği incelenecektir.
 

01 Ekim 2010, Cuma

10:00 – 11:00

Kadir Kaya

 

Outlook 2010’a Genel Bakış

Microsoft Outlook, dünyanın dört bir yanındaki 500 milyon kullanıcıya iş ve kişisel e-posta yönetim araçları sunuyor. Outlook 2010’da iletişim gereksinimlerinizi karşılayacak daha zengin bir deneyim seti elde edebiliyorsunuz. Yeniden tasarlanmış görünüm, gelişmiş e-posta düzenleme, arama, iletişim ve sosyal ağ özelliklerine sahip olan Outlook 2010; daha verimli olabilmeniz, hem kişisel ağlarınız hem de iş ağlarınızla iletişiminizi güçlendirmeniz için gereken tüm araçları bir araya getiriyor.

Bu Web seminerimizde dünyanın en fazla tercih edilen kurumsal iletişim uygulaması olan Outlook 2010’un yeni özelliklerinin hayatınızı nasıl kolaylaştıracağına değinilecektir.
 

15 Ekim 2010, Cuma

10:00 – 11:00

Ahmet Uygur

 

SharePoint 2010: Kurumlar ve Web İçin Birlikte Çalışma Platformu

SharePoint 2010, kurum içinde ve dışında resmi ve resmi olmayan iş topluluklarındaki kişilerle iletişim kurmanızı, onlara çeşitli yetkiler vermenizi ve bilgiyi yaşam döngüsü boyunca verimli bir şekilde yönetmenizi sağlayan kurumsal birlikte çalışma platformudur. Birlikte çalışma çözümlerinin SharePoint 2010’a konsolidasyonu, hepsi yönetilebilir ve uyumlu bir platformda bulunan yetkinlikleri sayesinde, daha fazla BT verimliliği sunmanın yanında, daha düşük eğitim ve bakım maliyetleri ile giderlerin azaltılmasına da yardımcı olur.

Bu Web seminerimizde, SharePoint 2010’un siteler, topluluklar, içerik, arama, iş zekâsı ve iş süreçleri alanlarında sunduğu yetkinlikler üzerinde durulacaktır.
 

29 Ekim 2010, Cuma

10:00 – 11:00

Yeşim Sünger

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s