Microsoft Lync Türkiye Lansmanımızın Ardından..

Microsoft’un yeni nesil birleşik iletişim çözümü, iletişimin en yeni boyutu Lync’in Türkiye lansmanını geçtiğimiz Salı günü (30 Kasım 2010) İstanbul Conrad Hotel’de  gerçekleştirdik. Sabah seansında gerçekleştirdiğimiz açılış konuşmalarının ve demonun ardından öğleden sonra 2 salonda 8 paralel oturumumuz yer aldı. Etkinliğimiz hakkında detayı www.lynclansman.com sitesinde bulabilirsiniz.

500’e yakın katılımcıyı ağırladığımız lansmanımızın ardından büyük oranda olumlu geri bildirimler aldık. Gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz.

Lync ile ilgili daha fazla bilgi almak için Lync Türkiye sitesine (http://www.microsoft.com/tr-tr/lync/default.aspx) ya da Lync global sitesine (www.lync.com) göz atabilirsiniz. Yine geçen hafta gerçekleştirdiğimiz basın lansmanımızın ardından ShiftDelete.Net dergisiyle yaptığımız röportajı da http://shiftdelete.net/microsoft-lync-sistemini-tanitti-25418.html sitesinden izleyebilirsiniz.

Ayrıca etkinliğin tüm oturumları kaydedildi, yakında bunları da Lync Türkiye sitesinde yayınlamayı planlıyoruz. O konuda da ayrıca bilgi vereceğim.

Reklamlar

Microsoft Lync Türkiye Lansmanımızın Ardından..” için bir yanıt

  1. ALeyram Aralık 6, 2010 / 5:47 pm

    Elinize Sağlık Güzel Bilgiler..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s