Sosyal Medyada Hakkınızda Neler Konuşulduğunu Bilmek İster Misiniz?

31 Mayıs Salı günü iş ortağımız Pro-line’ın FAST teknolojimiz üzerinde geliştirdiği Sosyal CRM çözümü meaminds’ın lansmanını gerçekleştiriyor olacağız. Bu çözüm günümüzde kurumların çok fazla duyarlı hale geldikleri, ve online marka itibar analizi diye tabir edilen çalışmanın en büyük kaynağı olarak kabul ettikleri sosyal medyayı (Facebook, Twitter, Friendfeed, Ekşisözlük vs..) tarayıp, kurumun stratejisinde bir sonraki adımı nasıl atabileceği doğrultusunda yapıcı yönlendirmeler ve karar desteği sağlıyor. Çözüm kurumsal arama ve indeksleme teknolojimiz olan FAST üzerinde çalışıyor.

meaminds ‘collect, understand, touch’ (topla, anla, temas et) sloganıyla farklı sosyal mecralardaki müşterilerin görüşlerini tek bir yerde topluyor, bu yorumları duygu analizi ile otomatik olarak olumlu-olumsuz olarak kategorize ederek kullanıcılarının duygularını anlıyor ve bu sayede doğru geri dönüşlerle kullanıcılarının duygularına dokunarak, memnuniyeti en yüksek seviyeye çıkarıyor.

Bu lansman etkinliğine katılmak için tek yapmanız gereken https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032486934&Culture=TR-TR üzerinden kaydınızı gerçekleştirmek. 31 Mayıs’ta ben de oradayım, gelenlerle görüşmek üzere..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s