İletişim En Yeni Boyutu Microsoft Lync ile Tanışın!!

Teknolojinin akıl almaz gelişimi iletişimde de kendini gösteriyor. Üretici bağımlı PBX dönemi yerini yenilikçi telefon ve cihazlarla, birlikte çalışan uygulamalarla, açık iletişim yazılım platformuyla ve standartlara uyumlu BT altyapısıyla birleşik iletişim dönemine bırakıyor. Bu da kurumlara seçenek, yenilik, üretkenlik ve maliyetleri düşürme olanağı sağlıyor.

Birleşik iletişim alanında Gartner’a göre son 5 yılın lideri Microsoft’un bu alandaki en son yatırımı da Microsoft Lync. Lync, kelime anlamı olarak Link – bağlantıda olmak ve Sync – sürekli güncel olmak deyimlerinin karışımı yapay bir sözcük. Lync ile iletişimin tüm yöntemleri çalışanlara Office deneyimiyle sunuluyor. Anlık mesajlaşma, sesli görüntülü görüşme, web konferansı, kurumsal ses gibi hem geleneksel hem de yeni nesil yöntemler Lync’te birleşip hayat buluyor.

Lync’i daha iyi tanımak için Lync Türkiye web sitesi www.microsoft.com/turkiye/lync adresini ziyaret edebileceğiniz gibi, yukarıdaki videoyu da izleyebilirsiniz. Lync ile tanışmak için şimdi sıra sizde!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s