SYS’nin Viases Çözümüyle Santral İhtiyaçlarınızı Lync’le Karşılayın

Microsoft Birleşik İletişim teknolojileri konusunda yetkin iş ortaklarımızdan SYS, Microsoft’un yeni nesil iletişim platformu Lync üzerinde çalışacak şekilde geliştirdiği ViaSes ürün ailesi ile, zengin Türkçe sesli karşılama, görüşme kaydı gibi imkanları sağlıyor. Böylece donanımsal santralinizin yerine Microsoft Lync’i koyarak, anlık mesajlaşma, sesli görüntülü görüşme ve web konferansı ihtiyaçlarınızı karşıladığınız bu platform üzerinden, artık santral ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyorsunuz. Böylece hem toplam sahip olma maliyeti düşüyor, hem de yönetilebilirlik ve üretkenlik artıyor.

Lync’in dünya çapında bu şekilde kullanımları artarken, Türkiye’de de pek çok farklı projede de ‘santralsiz’ bir iletişim altyapısı tercih ediliyor. SYS’nin bu çözümü hakkında daha fazla bilgi almak için http://sys.com.tr/urunler.asp?b=d&KatID=11 sitesine göz atabilir, ya da Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz Birleşik İletişim Zirvesi’nde, bu konuya da değindiğimiz açılış konuşmasını buradan izleyebilirsiniz. Konuşmanın sunumuna da buradan erişebilirsiniz.

Microsoft’un iş ortaklarıyla güçlendirdiği yeni nesil iletişim çözümleriyle herkese daha kolay ve ekonomik bir iletişim dünyası dilerim.

Reklamlar

SYS’nin Viases Çözümüyle Santral İhtiyaçlarınızı Lync’le Karşılayın” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s