Polycom Forrester’a Göre Oda Tabanlı Video Konferans Sistemleri Arasında Lider!!

Video konferans sistemleri, birleşik iletişim dünyasında önemli ölçüde geçerliliği olan, sesli ve görüntülü görüşme deneyimini oda içerisinde gerçeğe yakın şekilde sağlayan değerli enstrümanlar. Piyasada en itibarlı bağımsız araştırma şirketlerinden birisi olan Forrester, bu hafta başında yayınladığı raporda, piyasadaki video konferans sağlayıcıları arasında uç cihaz portföyü, yaygınlaştırma modelleri ve Birleşik İletişim (UC) stratejilerine göre bir değerlendirme yaptı. Bu değerlendirmeye göre, Birleşik İletişim alanında Microsoft’un Lync teknolojileri ile oldukça zengin bir entegrasyon olanağına ve cihaz çeşidine sahip Polycom’u, raporun en iyi kısmında bulunan ‘Lider’ vasfıyla değerlendirdi. Raporun özetini aşağıda görebilirsiniz.

Raporun kendisine http://response.polycom.com/forms/05-DR-PS-ForresterWaveReport-Register?src=sales üzerinden erişebilir, Polycom’un bu konuda Forrester ile birlikte 27 Ağustos’ta gerçekleştireceği web seminerine de http://response.polycom.com/forms/05-DR-PS-ForresterWaveReport-WebinarRegistration?src=sales sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Raporda Polycom özellikle Birleşik İletişim (UC) entegrasyonu, diğer sistemlerle birlikte çalışabilme ve iş ortağı ekosistemi ile fark oluşturuyor. Yatırımınızı yaparken bu raporu da dikkate almanızı tavsiye ederim.

Raporda ayrıca görebileceğiniz gibi, yine Lync’le birlikte çalışan önemli bir ürün portföyüne sahip olan LifeSize’ın da bir atağını görüyoruz, bu da Microsoft’un birleşik iletişim cihaz seçimi konusundaki esnekliğini ortaya koyuyor.

Türkiye’de her iki tedarikçinin ürünlerine erişebilmeniz mümkün. Polycom için dağıtıcısı Armada ile (http://www.armada.com.tr/ArmadaCorporate/), LifeSize içinse Akfa Bilgi Sistemleri ile (http://www.akfabilsis.com/) iletişime geçebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s