Kurumunuzun Bilgi İşlem Maliyetlerini Azaltmak Artık Elinizde!!

office365_logoSizlere kurumunuzun bilgi işlem maliyetlerini azaltmanızı sağlayacak Microsoft’un yeni bulut hizmeti Office 365′ten bahsetmek istiyorum. Microsoft Office 365 birlikte çalışma, iletişim ve güvenlik özelliklerini, son derece uygun maliyetle ve yeni donanım gerektirmeden bir araya getiren bir hizmettir. Office 365’in bu özellikleri sayesinde siz ve şirket çalışanlarınız, dilediğiniz yerden e-postalarınıza ve diğer şirket verilerinize bağlanıp, çok daha esnek ve rahat çalışabilirsiniz.

Dünyada olduğu gibi bugüne kadar Türkiye’de de Honda Türkiye, Çelikel Alüminyum, Balerin.com ve Bircom gibi farklı sektörlerden farklı ölçeklerde pek çok kurum Office 365 hizmetlerine geçtiler. Böylece hem en iyi teknolojiyi kullanmaya başlayarak rekabetçi avantaj elde ettiler, hem de önemli seviyelerde yatırım geri dönüşü edip maliyetlerini azalttılar.

Aylık kullanıcı başına sadece 3.6 TL’den başlayan (Exchange Online Kiosk) fiyatlarla Office 365’i kurumunuzda kullanmak için Office 365 planlarına göz atabilir, seçtiğiniz planı hemen deneyebilir ya da satın alabilirsiniz. Dilerseniz Microsoft
Bulut İş Ortakları
ile http://pinpoint.microsoft.com/tr-TR/companies/search?fs=230&q= sayfasını ziyaret ederek iletişime geçip, Office 365 konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Office 365 hakkında bilgi almak için www.office365.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

“Office   365’i tercih ederek donanım, yazılım ve yönetim maliyetlerinden üçte iki   oranda tasarruf sağladığımızı görüyoruz.”Özlem Eroğlu Uşun, Çelikel Alüminyum Bilgi İşlem Yöneticisi “Office 365’in %40 oranında daha düşük   operasyonel maliyet oluşturduğunu gözlemliyoruz.” Can İlkhan, Bircom Ürün Geliştirme ve Müşteri Deneyimi Direktörü

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s