Yeni Microsoft Lync ile Tanışmanın ve İletişim Maliyetlerinizi Düşürmenin Tam Zamanı!!

ZA103919818Microsoft’un kurumsal birleşik iletişim platformu Microsoft Lync, Windows 8 ve mobil cihazları da içeren diğer işletim sistemleri üzerinde kişileri, günlük üretkenlik deneyimlerinin bir parçası olarak bir araya getiriyor. Lync, sağladığı tutarlı deneyimle, kurumların tek istemci üzerinden iletişim durum bilgisi, ses, video ve web konferans ihtiyaçlarını en iyi ve kolay şekilde karşılamasını sağlıyor. Skype ile entegrasyonu sayesinde de yüz milyonlarca Skype kullanıcısıyla zengin iletişimin yollarını açıyor. Microsoft Lync, Microsoft Exchange ile sıkı entegrasyonuyla, mesajlaşmanın yanında kurumunuz için tüm iletişim imkânlarını tek bir platform üzerinden sağlıyor.

Mart ayı başında yayınlanan Lync 2013 mobil uygulamaları sayesinde de, kullanıcılar Windows Phone ve iOS cihazlarından (IPhone ve IPad) bu olanaklara mobil olarak ta erişebiliyorlar. Böylece zaman ve konumdan bağımsız olarak ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden ya da telefonunuzdan tüm iletişim ihtiyaçlarınızı en iyi deneyimle ve en kolay şekilde karşılayabiliyorsunuz.

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Türk Hava Yolları, Turkcell, Yemeksepeti.com, Kuveyt Türk, Arkas Holding, Koza Altın İşletmeleri gibi pek çok kurum, Microsoft’un alanında lider birleşik iletişim teknolojilerini kullanarak maliyetlerini düşürürken, çalışan üretkenliklerini çarpıcı biçimde arttırıyorlar.

Siz de hemen kurumunuzu Lync ile tanıştırıp, sunulan bu harika olanaklara ve önemli avantajlara ister kurum veri merkezinizde, ister bulut hizmeti olarak Office 365 üzerinden (Lync Online ile) sahip olabilirsiniz. Lync ile ilgili daha fazla bilgi almak için http://office.microsoft.com/en-us/lync/ sitesini ve aşağıdaki kaynakları inceleyebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s