Office 365 Yol Haritası Artık Tüm Kurumlara Açık

Kurumlar için Office 365’in herkese açık yol haritasını duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yol haritası ile gelecekte devreye alınacak olan hizmet güncellemelerini sizlerle açık bir referans olan www.office.com/roadmap üzerinden paylaşıyor olacağız. Biz de bu önemli gelişmeyi Microsoft Türkiye bloğu üzerinden hafta içinde duyurduk, detaylı bilgiyi bu makale üzerinden edinebilirsiniz.

Açık yol haritası ile önümüzdeki birkaç ay içerisinde devreye alınacak olan yeniliklere odaklanıyor olacağız. Açık yol haritasına ek olarak, First Release (İlk Sürüm) adlı yeni bir program sunuyoruz. İlk Sürüm, sizlere Office 365 hizmetlerindeki önemli yenilikleri ve iyileştirmeleri önceden kullanabilme olanağı sunuyor. Eğer İlk Sürüm programı içinde yer almak isterseniz, standart sürüm grubumuzdaki müşterilerimizden en az iki hafta önce olmak üzere yeni ve önemli güncellemeleri ilk olarak siz alıp kullanabileceksiniz.

Office teknolojileri, bulutta daha fazla çeviklik sunacak şekilde sürekli gelişiyor. Kurum veri merkezinde çalışan ürünlerimiz için 2-3 yılda bir piyasaya sunduğumuz ana sürümlerle ve orta vadede çıkardığımız hizmet paketleriyle güncelleme olanağı sunarken, Office 365 hizmetlerimizde bu süreyi dramatik şekilde düşerek haftalık güncellemelerle yenilikleri sizlerle buluşturup, en güncel olanaklardan sürekli olarak faydalanmanızı sağlayarak maliyetlerinizi düşürüp rekabet avantajı elde etmenizi amaçlıyoruz.

Microsoft’un bulut teknolojileri ve yeni nesil cihazları pek çok kurumun odağına girmiş durumda. 27 Haziran’da 2. yaşını kutladığımız ve bu iki yılda Türkiye’de 5 milyondan fazla kullanıcıya ulaştığımız bulutta iş üretkenliği hizmetimiz Office 365 ve yine bulut hizmeti olarak sunduğumuz altyapı ve platform çözümümüz Microsoft Azure, sistem yönetimi çözümümüz Windows Intune, Haziran ayında Türkiye’de kullanıma sunduğumuz müşteri ilişkileri yönetimi çözümümüz Dynamics CRM Online, kurumsal sosyal ağ çözümümüz Yammer ve yeni nesil Windows cihazlarımız ile birlikte elde edeceğiniz önemli avantajlarla iş hayatınızda kolaylıklar dileriz.

Sorularınız ve yorumlarınız için Yammer üzerindeki Microsoft Türkiye Cihazlar ve Hizmetler ağına katılarak Microsoft’un yeni nesil cihazları ve hizmetleri odağındaki etkileşim ve paylaşıma dahil olabilirsiniz.

O365 Yol Haritası
Office 365 Yol Haritası’nın Genele Sunulduğu Web Sitesi http://www.office.com/roadmap

 

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s