Lync 2013 ve Lync Online’ın Yepyeni Türkçe Sunumu ‘Gelecek Nesil İletişim’ Yayında!

Sunumdan Bir Görüntü
Sunumdan Bir Görüntü

Microsoft’un yeni nesil birleşik iletişim çözümü Lync bugün Fortune 100 şirketlerinin 90%’ı tarafından kullanılıyor. İş ortağı ekosistemine her iş gününde yeni bir şirket katılıyor. Dünya çapında 7 milyon kişi Lync’i kurumsal ses özellikleriyle kullanıyor, yani Lync’i santral yerine kullanıyor. Pazarda Lync’in son sürümü 2013 için sertifikalı 140 farklı cihaz bulunuyor, bu da kurumlara iletişimde seçim esnekliği getiriyor.

Yeni Lync tüm bu olanaklarla kurumlara üretkenlik kazanımı ve maliyet tasarrufu gibi pek çok alanda çok önemli avantajlar sağlıyor. İşte bu olanakları ve daha fazlasını anlattığımız Türkçe ‘Gelecek Nesil İletişim’ sunumunu burada sizlerle paylaşmak istedik. http://1drv.ms/1onwj4W referansından edinebileceğiniz sunumda Lync’in yeniliklerinde sağladığı avantajlara, yol haritasından bulut ve hibrit kullanım senaryolarına kadar pek çok konu adresleniyor. Güle güle kullanın.

Bu arada Lync demişken, 19 Temmuz Cumartesi günü ÇözümPark ile birlikte ofisimizde gerçekleştireceğimiz ‘Yeni Lync ile Tanışın’ etkinliğimize sizleri de davet etmek isteriz. Kayıt olmak için hemen http://www.cozumpark.com/forums/thread/434400.aspx sitesini ziyaret edebilirsiniz. Lync’i henüz kullanmıyorsanız hemen denemek ya da satın almak için http://products.office.com/tr-tr/lync/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lync ile sizlere de harika bir iletişim deneyimi ve maliyetlerinizde çarpıcı düşüşler dileriz!

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s